Royal Respin Deluxe

Royal Respin Deluxe


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Royal Respin Deluxe zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Retro automaty
Válce: 3 válce, 3 řádky
Výherní linie: 9 (volitelné 1 / 5 / 9)
Výhernost (RTP): 95,09% – 95,10%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výher, respin

Retro automat s přívlastkem Deluxe

Automaty s rozhraním 3 válce a 3 řádky měly vždy něco do sebe a nikdy nás nepřestali bavit. Je jich dost, už si jen vybrat ten správný. Jedním takovým je i slot Royal Respin Deluxe. Podle názvu by se mohlo zdát, že jeho součástí budou králové nebo královny. Ale vůbec to tak není. Jde totiž o retro automat, na kterého válcích se objevují klasické symboly sedmiček a BAR-ů. Slovíčko „deluxe“ u nás okamžitě vyvolal zájem, a tak jsme si museli tento automat okamžitě vyzkoušet i my.

Možnost vyhrát až 10 000násobek sázky

Jak jsme už uvedli, tento online výherní automat od Playtechu tvoří 3 válce a 3 řádky. Výherní linie si můžete zvolit podle sebe. Můžete hrát s jednou, pěti nebo devíti výherními liniemi. Po grafické stránce sice hra vypadá jednoduše, ale ne až tak „předpotopně“. Na rozdíl od podobných slotů má Royal Respin Deluxe několik zajímavých vlastností. Při vytočení symbolů na správných místech se můžete velmi lehce dopracovat k senzačním výhrám.

Na online slotu Royal Respin Deluxe nechybí Wild symbol, který nahrazuje chybějící symbol ve výherní kombinaci. Současně je však i multiplikátorem. Ve hře vystupují čtyři „divoké násobitele“ – 2x, 3x, 4x a 5x. Divocí násobitelé 3x, 4x a 5x se točí jen na středním válci, ale 2x na všech třech. Kombinace těchto symbolů mohou vést k zisku zajímavých výherních kombinací tím pádem i výhrám.

Výherní tabulka s Wild násobiteli:

  • 2x + 2x + 2x = 1 000násobek sázky
  • 2x + 3x + 2x = 1 500násobek sázky
  • 2x + 4x + 2x = 2 000násobek sázky
  • 2x + 5x + 2x = 10 000násobek sázky

Respin 1. a 3. válce zdarma

A nyní přejděme k tomu podstatnému, a to je odpověď na otázku, co vlastně znamená Royal Respin. V případě, že se Vám na 2. válci ve středu objeví Wild násobitel, získáte respin. Teda celý válec se zablokuje a ostatní dva se roztočí znovu.

Hrajte Royal Respin Deluxe v kasinu

Nestalo se nám, abychom po získání Royal Respin odešli naprázdno. Vždy z toho byla nějaká vyšší výhra. A pokud by se vám podařilo vytočit Royal Respin se symboly s nejvyššími hodnotami, jakými jsou sedmičky, na obrazovce se vám objeví vytoužené BIG WIN! Vyzkoušejte si tento luxusní online slot i Vy a nebudete litovat.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Retro automaty

Další výherní automaty od Playtech