Retro Reels Diamond Glitz

Retro Reels Diamond Glitz


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Retro Reels Diamond Glitz zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Retro – automaty s diamanty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 25
Výhernost (RTP): 96,47%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, volné spiny, re-spin, bonusová hra

Pro milovníky retro výherních automatů tu máme další tip. Lahůdku pro ty, kteří jsou otráveni různými nablýskanými, moderními a komplikovanými online hracími automaty, kde ve spleti barev jasně a zřetelně nevidíte to, co byste měli.

Chlapci z MICROGAMINGu si pro nás připravili na první pohled jednoduchý, ale o to zajímavější výherní online automat s názvem Retro Reels Diamond Glitz. Pokud jste už přišli do kontaktu s automatem Retro Reels Extreme Heat, ovládání vám vůbec nebude dělat problém. Od svého „sourozence“ se liší jen v tom, že má o 5 výherních linií méně, to je 25. Pět válců a tři řádky se shodují.

Ve víru freespinů

Stejně je to i s přidanými vlastnostmi po dobu točení výherních válců. K dispozici máte tradiční Wild symbol (žolík), který nahrazuje chybějící symbol do výherní kombinace. Pokud se kdykoliv na slotech zobrazí 3 a víc Scatter symbolů, spouští se bonusová hra Glittering Free Spin Bonus s několika volnými otáčkami. A v ní to je pořádně nadupané.

Za 3 vytočené Scatter symboly získáváte 15 freespinů, za 4 až 20 a za 5 dokonce až 25 volných otočení. Dalším bonbónkem po dobu bonusové hry je, že všechny výhry se zdvojnásobují a je tu možnost opětovného získání freespinů. Úžasné, že?

Ou, téměř jsme zapomněli na jeden důležitý detail. Každé dotočení výherních válců neznamená konec, právě naopak. Vždy máte možnost (funkce Respin) za stanovený poplatek točit jedním určeným válcem tak, abyste dotvořili potenciální další výherní linii či kombinaci.

Malé mínusy se přeci jen našly

Co se týká negativ online hracího automatu Retro Reels Diamond Glitz, vytkli bychom dvě možno zanedbatelné věcičky. Pokud si zapínáte při hraní online slotech hudbu, budete mírně zklamáni. Hudbu slyšet jen při samotném točení válců, co vyznívá dost sekaně a divně. Druhým mínusem je absence možnosti nastavení automatického točení. Trošku víc se naklikáte.

Retro Reels Diamond Glitz si můžete vyzkoušet i zdarma

I přes tyto dvě výtky musíme uznat, že online hrací automat Retro Reels Diamond Glitz nás chytil a strávili jsme při něm více času, než jsme sami čekali. Pokud jste na něho ještě nenarazili a nechcete riskovat ztrátu několika eur, zkuste si ho nejdříve zahrát ve verzi zdarma. Až potom se pusťte za výhrami v některém online kasinu s retro automaty. Přejeme Vám hodně zdaru!

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Retro automaty

Další výherní automaty od Microgaming