Retro Reels Extreme Heat

Retro Reels Extreme Heat


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Typ hry Videoautomat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců a 25 výherních linií
Výhernost 96,1 %
Minimální sázka 0,01€
Maximální sázka 112,50 €
Maximální výhra ze základní hry 46 368,75 €
Maximální možná výhra včetně bonusové hry 112 275 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), Respin

Je dobré, pokud má život grády a pokud se vám jich nedostává, zkuste se aspoň na chvíli posadit k online automatu Retro Reels Extreme Heat. Dostanete pořádnou rockovou nálož a při troše štěstí se potěší i vaše peněženka.

Vypalovačka v retro kávě

Retro Reels Extreme Heat je online automatová hra, kterou vyvinuli vývojáři od společnosti Microgaming. Retro v názvu není jen tak pro ozdobu. I když se jedná o moderní online automat, vizuálně jde o styl 80. let. A to nejen grafikou, od které neočekávejte žádné 3D zázraky ani přehnanou míru detailů. Pěkná, ručně kreslená a minimalistická grafika potěší ty, co jsou alergičtí na současné pastelové barvy.

Poctivé rockové vypalovačky, které vám při hře hrají, si budete pochvalovat ještě dlouho. Jenom bychom chtěli potkat toho génia, který rozhodl, že se budou hrát jen po dobu točení válců. Skutečně toto rozhodnutí nechápeme.

Jednoduchá pravidla s malým překvapením

Dost ale o vizuálu, pojďme k samotné hře. Retro Reels Extreme Heat je 5 válcový online automat s až 30 výherními liniemi. Ty jsou volitelné, a tak je na vás, na kolik linií se bude hrát. Cílem je, jako tradičně, vytočit výherní kombinaci ze stejných symbolů, pokud možno na co největším počtu válců za sebou.

Výherní kombinace jsou platné zleva doprava. Při vícerých možnostech výherních kombinací na linii platí jen ta nejvyšší. V případě vícerých výherních kombinací v několika výherních liniích se hodnota výher sčítá.

Automatové hry od Microgamingu umějí občas překvapit nějakou zajímavou funkcionalitou a něco podobné má v talónu aj Retro Reels Extreme Heat. Jde o specialitku zvanou Respin. Ta vám umožní na konci každého dotočení válců znovu roztočit vybrané válce za zobrazený poplatek, jakož i doplnit tak chybějící symboly ve výherních kombinacích, a tak si zvýšit šanci na pěknou výhru. Je na vás, kolik válců znova roztočíte. Toto roztočení sice není zdarma, nejedná se o free spin, ale i tak to považujeme za fajn věc.

Klasické bonusy, které potěší

Co se bonusů týká, online automat Retro Reels Extreme Heat nevybočuje z průměru. Najdete tu Wild symbol i Scatter symbol. Wild symbol je klasický žolík, který dokáže nahradit chybějící symbol ve výherní linii a doplní tak výherní kombinaci.

Scatter symbol už přinese více vzrušení, tvoří ho totiž Free Spiny. Pokud se vám ho podaří vytočit kdekoliv na válcích 3 krát, získáte 10 Freespinů. Pokud 4 krát 15 volných přetočení a pokud 5 krát, točíte zdarma až 20 otoček. Ještě lépe však je, že po dobu volných přetočení se všechny výhry zdvojnásobují.

Vyzkoušejte Retro Reels Extreme Heat nejdříve zdarma

Když si všechno shrneme, spočítáme a podtrhneme, verdikt je vysoko pozitivní. Automat Retro Reels Extreme Heat nás bavil a nebýt toho příšerného sekání hudby v závislosti na točení válců, bylo by to téměř dokonalé. Vyzkoušejte si automat Retro Reels Extreme Heat zdarma. Můžete se s ním dokonale seznámit bez toho, abyste utratili jediný cent. A když se do toho dostanete a najdete si vlastní herní systém, můžete to zkusit i za reálné peníze. Držíme palce.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Retro automaty

Další výherní automaty od Microgaming