Jason and the Golden Fleece

Jason and the Golden Fleece


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Typ hry Videoautomat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií
Výhernost 96,53 %
Minimální sázka 0,25€
Maximální sázka 125 €
Maximálna výhra 112 500 €
Další vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, Bonusový symbol, free spiny, násobení výher, bonusové hry

Pamatujete si ze školy na mýtického Gréka Jasona a jeho argonauty, kteří se na lodi Argo plavili za zlatým rounem? Tato hra vás znovu vezme na tuto cestu a Microgaming vám tento příběh ve svém online automatu převypráví.

Epická cesta za dobrodružstvím

První dojem, který jsme při spuštění hry měli, byl epický. Velmi pěkná, ručně kreslená grafika a velkolepý hudební podklad v nás okamžitě aktivoval hrdinský mód. Narychlo jsme hledali tlačítko SPIN, abychom se mohli co nejdříve vybrat na cestu. Pokud bychom měli někomu doporučit, jak mají vypadat správně stylizované online hrací automaty tak ho určitě pošleme zahrát si automat Jason and the Golden Fleece.

Vaše pouť bude probíhat na 5 válcích a odměna se ukrývá na 25 pevných výherních liniích. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava. Výjimkou jsou scatter výhry. Scatter symboly vám výhru vyplatí, ať se nacházejí kdekoliv na válcích.

Úžasné bonusy pro Jásona a jeho argonauty

Automaty od Microgamingu jsou známy svými velmi dobře zpracovanými bonusovými hrami a platí to i pro online automat Jason and the Golden Fleece. Bonusů je tu ale ještě více.

Prvním způsobem, jak se dostat k bonusu, je vytočit speciální Wild Scatter symbol. Tento symbol má současně funkci scattera i wild symbolu. Dokáže nahradit všechny chybějící symboly ve výherní linii, kromě symbolu Zlaté Rouno. Jakmile nahradí nějaký výherní symbol, znásobí výhru na dané linii 2x.

Pokud se vám podaří vytočit 3, 4, nebo 5 wild symbolů, získáte zdarma 10 volných přetočení, ve kterých jsou výhry znásobené 3x. The authors were very generous so during the free spins you can win additional free spins and the Jason's Journey Bonus game.

Bonusová hra Jason’s Journey je asi to nejlepší, co tato hra nabízí a je to jedna z nejlépe zpracovaných bonusovek, jaké ve hrách najdete. Skutečně je vidět, že ji vývojáři z Microgamingu neodflákli. Do Jason’s Journey se dostanete, pokud vytočíte na válcích (i mimo výherní linie) 3, 4 nebo 5 symbolů Zlatého rouna. Jde o Bonusovou hru, ve které se s Jasonovou lodí plavíte po moři a vždy se musíte zastavit při nějaké výzvě na vyznačených místech na mapě. Velmi nás potěšilo, že výzvy jsou vždy jiné. Vaším cílem je doplavat až na konec této cesty. Nebude to však rychlé ani jednoduché, bonus se musí nahrát vícekrát, protože při vytočení bonusu je dosaženo vždy jen jedno místo. Abyste se posunuli na další, musíte bonus vytočit znovu.

A jaké výzvy vás v bonusových hrách čekají?

  • Iolcus – musíte najít v zobrazených objektech bonusové výhry
  • The Harpy Bonus mission – čeká vás hledání 4 shodných symbolů (oheň, voda, vítr, nebo zem). Nalezený multiplikátor znásobí výhru 2x.
  • Symplegades Shipwreck Bonus – Výběr „ano/ne“ na nabízený objekt.
  • Crete Wheel Bonus – Roztočíte kolo s násobky vaší celkové sázky.
  • Sirenum Card Bonus – Tipujete hodnotu následující karty (vyšší / nižší). Pokud se otočí všechny čtyři, máte možnost získat Poker bonus.
  • Colchis Potion Bonus – Musíte najít v zobrazených objektech přísady na uspání draka.

Zahrajte si automat Jason and the Golde Fleece zdarma

Jaké je tedy naše shrnutí? Velmi pozitivní. Online hrací automat Jason and the Golden Fleece vám určitě doporučujeme minimálně vyzkoušet. Můžete tak udělat na našich stránkách. Je to jedinečná šance vyzkoušet si ho bez stresu a rizika, že vás bude stát poznávání pravidel nějaké peníze. Ovládněte celý systém hry a až potom se můžete vydat na nebezpečnou plavbu i s měšcem plným peněz. Šťastnou cestu...

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Microgaming