Gonzo's Quest Megaways

Gonzo's Quest Megaways


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Datum vydání: Červenec 2020
Válce: 6 válců, 7 řádků
Výherní linie: 117 649 výherních cest
Výhernost (RTP): 95,74%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, scatter symbol, freespiny, násobitele výher, progresivní jackpoty, automatická hra, turbo režim

Vylepšená verze automatu Gonzo's Quest

Příběh pokračuje! Online výherní automat Gonzo's Quest, který se stal legendárním a podmanil si mnoho hráčů, má své pokračování. Vylepšené druhá verze této skvělé hry nese výmluvný název Gonzo's Quest Megaways a ve srovnání s originálem je na něm všechno větší a lepší. Kdo by to byl řekl, že NetEnt spojí síly právě s Red Tigerem a pokračování tohoto legendárního online automatu vzejde právě z této spolupráce. Opět se tak vrátíme do Jižní Ameriky, abychom doprovázeli badatele a dobyvatele Conquistadora Gonza na jeho dobrodružné cestě při hledání El Dorada, ztraceného bájného města plného zlata.

Válce napěchované zlatem a bonusy ve verzi Megaways

Na hracím automatu Gonzo's Quest Megaways se zachovaly všechny funkce, díky kterým byl jeho předchůdce tak populární. Symboly na své pozice stále padají, ty z výherní kombinace vybuchují a následně jsou nahrazeny novými, které spadnou z vrchnějších pozic (Avalanche, lavinový efekt). Stejně jako u svého předchůdce funguje při zřetězených výhrách multiplikátor. Přibylo na něm ovšem několik specialit, které si vás okamžitě získají. Samotný automat se skládá ze 6 válců a 7 řádků. Disponuje až 117 649 cestami, jak se dopracovat k zisku výherní kombinace. Na jednom válci se může najednou objevit od dvou až po sedm symbolů. Kombinace je výherní tehdy, když padnou stejné symboly bez ohledu na jejich velkost zleva doprava na sousedních válcích. Platí, že:

  • 2 symboly na každém ze 6 válců: 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2 = 64 cest k výhře
  • 7 symbolů na každém ze 6 válců: 7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7 = 117 649 cest k výhře

Na válcích se točí (nebo spíše padají) symboly vytesané do kamene. Nižší hodnoty mají symboly zvířat – had, aligátor, pták a ryba. Mnohem víc pak získáte se symboly bohů, kterých je ve hře celkem pět. Výherní automat Gonzo's Quest Megaways vychází ze svého předchůdce i vizuálně. Liší se ovšem modernějším pozadím, grafikou, animacemi i zvukovými efekty. Co je ale podstatné, vyniká atraktivnější bonusovou výbavou. Autoři her z Red Tiger do hry vsunuli i další speciální funkce:

  • Nerozbitný Wild symbol – Wild symbolem je symbol otazníku. Jedná se o žolíka a v případě potřeby supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. V rámci jednoho spinu mohou být na válcích jen 2 divoké symboly – jeden na pozici prvních tří válců a druhý na pozici druhých tří válců. Pokud je Wild symbol součástí výherní kombinace, nerozbije se jako obyčejné symboly a ve hře zůstává do dalšího respinu.
  • ZemětřeseníOnline automat se může kdykoli zatřást, přičemž z válců zmizí symboly s nízkou hodnotou (zvířata) a nahradí je ty hodnotnější (bohové).
  • Free Fall – pokud se v rámci výherní cesty zobrazí tři symboly Free Fall (Scatter) nebo dva symboly Free Fall a jeden Wild symbol, aktivuje se bonusová hra s 9 freespiny. Každý další symbol Free Fall udělí další 3 freespiny. Multiplikátory funkce Avalanche jsou ve freespinové hře navýšeny na hodnoty x3, x6, x9 a x15.

Na online slotu Gonzo's Quest Megaways máte možnost také zabojovat o jeden ze dvou progresivních Jackpotů. Hodnoty obou Jackpotů Daily Drop a Mega Drop vidíte v levé části obrazovky. Mega Drop narůstá do ůžasných výšek, nemá určený strop a vyhrát jej lze kdykoli. Daily Drop rozbije některý z hráčů každý den.

Automat Gonzo's Quest Megaways musíte vyzkoušet

Online hrací automat Gonzo's Quest Megaways určitě nezaostává za svým legendárním předchůdcem. Z pohledu grafiky, animací, speciálních funkcí a hratelnosti můžeme na závěr napsat, že by si ho měl zahrát každý, kdo hledá zábavu a atraktivní možnosti pro výhru. Tento jedinečný slot si jistě velmi rychle oblíbíte.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Red Tiger