Strašidelné automaty

Strašidelné automaty zdarma

Jsou chvíle, kdy alespoň malinko zatoužíme po strachu, který v nás spouští tajemný pocit vzrušení a hladina adrenalinu rázem stoupá nahoru. Samozřejmě, že intenzita strachu v kasinových hrách se s tou reálnou nedá srovnávat, ale i tak hry s hororovou tématikou přitahují pozornost stejně dobře jako hororové filmy či thrillery. Pro vydavatele je to vděčné téma, a tak taková hra nesmí chybět v portfoliu žádného z nich. Tím se do našich online kasin dostávají v hojném počtu válce plné démonů, upírů, příšer, strašidel a nestvůr.

Strašidelné online automaty bývají pokaždé oděny do temného šatu a již samotný vstup do hry či její orámování vypadají hrůzostrašně. O symbolech či animacích ani nemluvě. Válce jsou kromě samotných příšer vyplňovány i mysteriózními symboly, zbraněmi či hrdiny, kteří proti netvorům bojují. Temnou atmosféru dotváří strašidelná hudba a zvukové efekty, které jsou obzvláště při tomto typu her působivé, dokonce někdy umí navodit pořádnou husinu.

Největší zastoupení mají automaty s upíry, a i vám jsou z online kasin zřejmě známé hry jako Blood (Apollo Games), Blood Suckers II (NetEnt) nebo The Vampires (Endorphina). Z těch pekelných zas hráči mají rádi online hry Hell Mania (Synot Games) či Devil's Number (Red Tiger). Pořádně hutnou atmosféru zažijete na válcích automatů Exorcist (Betinsight Games), Mythic Maiden (NetEnt) nebo Wolf Hunters (Yggdrasil), ve kterých lovíte démony a vlkodlaky. V některých online kasinech ovšem najdeme toto téma i v příjemnější, dokonce lze říci přímo až veselé formě, čímž vznikl docela zajímavý, ale hlavně zábavný mix. S takovým typem automatů si zaexperimentovalo například studio e-gaming při tvorbě her Nightmare Squad a After Dark, které si už stihlo oblíbit množství hráčů nejen ve střední Evropě.

Zatočte si válci strašidelných automatů zdarma

Dost už ale bylo vyprávění, při těchto hrách obzvláště platí, že je třeba je zažít na vlastní kůži. Projděte si tedy náš seznam a vyzkoušejte si je v režimu hry zdarma. V té, která Vás nejvíc vystraší, to pak zkuste roztočit za skutečné peníze v kasinu a spolu s příšerami možná ulovíte i nějaké parádní výhry.