Dracula

Dracula


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Dracula za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (widescreen)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 4 řady, 40 výherních linií (pevných)
Výhernost 96,6%
Minimální sázka 0,20€
Maximální sázka 200€
Vlastnosti hry Zatočení zdarma, Žolík, Stacked Wilds, Stacked Symbols, Bat feature

Máme rádi propracované hry a Dracula mezi takové jednoznačně patří. Stojí za ní švédský gigant NetEnt a je to vidět na první pohled. Hra má velmi profesionální audiovizuální stránku, a pokud si při hraní potrpíte na efekty, máte se na co těšit. NetEnt se při vývoji hry inspiroval klasickým filmem o upírském pánovi z roku 1931 a dokonce zakoupil od Universal Pictures všechna potřebná autorská práva.

Samotný Dracula je klasický videoautomat s 5 válci, 4 řádky a 40 výplatními liniemi. Samozřejmostí je režim Free Spins, konkrétně 10 kol. Také vás čekají Wild symboly, pokročilé symboly Stacked Wilds a speciální funkce Netopýr.

Symbol Wild můžete hrát pouze v hlavní hře, na válcích 2 a 4. Pokud trefíte na 2. válci kompletní symbol Draculu (zabere 3 pole na válci) a zároveň na 4. válci symbol Dámy, spustí se bonusová hra Free spins a získáte 10 volných zatočení. Pokud se probojujete do bonusových free spins, Wild symbol se změní na Stacked Wild symbol, který má stejnou funkci jako Wild ale nahradí až 3 pole na prostředním válci.

Speciální funkce Netopýr se aktivuje náhodně během hry, vždy však pouze jednou za roztočení. Pokud se funkce Netopýr spustí, na roztočené válce si posedají netopýři. Vytvoří tak horní vrstvu na válci. Symboly, kde si netopýři sednou, se změní v jeden stejný, aktivovaný symbol. V hlavní hře může létat 4 až 12 netopýrů ve free spinech až 20.

Ovládání hry je velmi jednoduché a intuitivní, problémy nebudou mít ani začátečníci. Draculu si zahrajete ve všech dobrých kasinech a na začátku si ho můžete vyzkoušet u nás ve hře zdarma.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Další výherní automaty od NetEnt