Emoji Planet

Emoji Planet


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Emoji Planet za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Netradiční zábavné hrací automaty
Válce: 6 válců, 5 řádků
Výherní linie: Netradiční
Výhernost (RTP): 96,48%
Volatilita: Nízka / Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, mini bonusové hry

Zda už na Facebooku, Twitteri, Instagrame nebo na různých jiných mobilních aplikacích se dnes setkáváme s fenoménem posledních let, kterými jsou bezpochyby smajlíkové, nebo pokud chcete - emotikony. Bez nich bychom si jakoukoliv online komunikaci asi už jen těžko uměli představit. Někdy je přeci jednodušší poslat frajerce smutného smajlíka než popisovat svoje utrápené pocity, no ne?

No a právě emotikony jsou hlavními prvky online automatu Emoji Planet, který spadá do portfolia automatových her společnosti NET ENTERTAINMENT. Když jsme ho spustili, zůstali jsme mírně překvapeni, protože je vyskládaný z 6 válců a až 5 řádků, co nebývá zvykem. Samotný mechanizmus otáčení válci a případných výher spočívá v kaskádovitém padání jednotlivých symbolů.

Netradiční výherní automat

Klasické výherní kombinace zleva doprava, které musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava, tu neplatí. Jde o to, abyste na válcích vyskládali minimálně 5 stejných symbolů, které budou vedle sebe, pod sebou, zkrátka aby byly na sebe navázány. Pokud se tak stane, tyto symboly vybuchnou a ztratí se. Nahradí je další (toto přetočení je zdarma) a mohou tak vytvořit další výherní kombinace. Takto se pokračuje do té doby, dokud/než se na válcích objevují výherní kombinace.

Nechybí Wild symbol s 5 překvapeními

Wild symbolem na online slote Emoji Planet je hvězda a plní vlastnosti žolíku. Supluje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci.

Nejvíce hodnocené jsou symboly uřehtaného smajlíka, hlavy mimozemšťana a smějícího se „hovínka“. Dále jsou tu symboly jako raketa, narůžovělé rty, trojúhelník pizze, bomba a dvě modrá srdce. Těchto 5 symbolů, vyobrazených napravo, ukrývá v sobě i sekundární funkci. Nazveme si je jako bonusové symboly.

Pokud se vám podaří vytočit některý z těchto bonusových symbolů, například 5-krát, kromě klasické výhry se tento počet započítá do už zmíněné sekce vpravo. Bonusový symbol bude zaplněn 5 dílky. Cílem je vyplnit symbol aspoň z 12 díků, aby se aktivovala jeho sekundární funkce. Každý bonusový symbol má jiné vlastnosti:

  • Bomba – zničí 8 náhodně zvolených symbolů, přičemž za každý jeden zničený symbol získáte okamžitou výhru.
  • Pizza – způsobí, že kdekoliv na válcích se objeví náhodně zvolený symbol v rozsahu 3x3, což znamená okamžitou výhru.
  • Pusa – na válcích se objeví 3 Wild symboly a každý z nich má 3 životy. Život ztratí vždy, když se stane součástí nějaké výherní kombinace.
  • Raketa – na náhodně zvoleném válci se objeví 10 divokých symbolů, co lehce vede k vícerým výherním kombinacím.
  • 2 srdce – získané výhry se vynásobí počtem, kterým jste srdce naplnili + 1. Pokud jste například vysbírali 12 dílků srdce dvakrát, výhry se vynásobí třikrát.

Ve víru zábavy

Online výherní automat Emoji Planet je sice po grafické stránce slabší, vypadá jako by ho vývojáři zbouchali na koleně za pár minut, ale užili jsme si s ním množství zábavy. I když jsme si na pořádnou výhru museli poměrně dlouho počkat, oplatilo se. Pokud se vám podaří nasednout na vlnu několikrát aktivovaných symbolů se sekundárními funkcemi, z výher se vám zatočí hlava. Vyzkoušejte si ho a sami uvidíte.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Alternativní automaty

Další výherní automaty od NetEnt