Anaconda Wild

Anaconda Wild


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Anaconda Wild zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Datum vydání: 10/2018
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 50 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 95,48 %
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Anaconda Wild symbol, Free spiny, turbo režim, autoplay

Byli jste v dětství dobrodruzi? Snívali jste o dalekých cestách, prodírání se džunglí a objevování dávno zaniknutých civilizací? Pokud ano, kousek z těchto dětských snů si budete moci splnit, pokud roztočíte válce online hracího automatu Anaconda Wild z dílny společnosti Playtech. Je totiž právě o objevování pokladů v dávno zapomenutých mayských chrámech, a jak už z názvu vyplývá, také o jednom obrovském hadovi, který se stane vaším oblíbeným společníkem.

Krásná, ale nebezpečná džungle na válcích

Anaconda Wild je 6 válec se čtyřmi řádky a padesáti fixními výherními liniemi. Jak jsme už uvedli, vezme vás na výpravu džunglí za poklady ukrytými hluboko v pralese. A vy si každý krok budete užívat, protože Playtech nenechal nic na náhodu a vizuál skutečně neodflákl. Je vidět, že Anaconda Wild je nová hra. Má vydařenou grafiku, s krásně kreslenými symboly a je velmi dobře ozvučena. Hudba je příjemně podmanivá a zvukový motiv znějící po dobu točení válců je tak akorát tajemný. Atmosféra skutečně stojí za to, a byli jsme příjemně překvapeni, jak velmi nás tato jednoduchá hra bavila.

Klasické herní bonusy s příjemným osvěžením

Bonusy automatu neohromí, ale ani nezklamou. Nenahněvali bychom se, kdyby jich bylo více, ale bereme i to, co nám vývojáři dopřáli. Základem je klasický Wild symbol. Evergreen všech online automatů funguje přesně tak, jak očekáváte. Je to žolík, který nahrazuje chybějící dílky možné výherní linie.

Klasický wild tu však má i svého propracovanějšího bratrance. Playtech automaty dokáží parádně spojit téma s bonusy. Při návrhu tohoto slotu velmi příjemně zakomponoval do hry bonus Anaconda Wild. Pokud ho vytočíte kdekoliv na válcích, dostanete se do speciálního Anaconda Wild módu, co jsou vlastně jakési freespiny v kombinaci s funkčností Wild symbolu. V tomto bonusovém módu se právě přes Anaconda Wild symbol posvátná Anakonda dostane na hrací plochu. Anakonda se přitom dále pohybuje o jedno políčko při každé další otočce. Tyto spiny jsou zdarma a políčko, na které se had přesune, se okamžitě změní na Wild symbol. Celý mód je aktivní do té doby, než se had nerozhodne vrátit tam, odkud přišel. Je to celkem příjemné osvěžení jinak ne příliš nápadité hry. Hadů přitom můžete mít na válcích hned několik.

I u této hry si můžete zrychlit gameplay pomocí automatické hry nebo zapnutím režimu turbo, který zrychlí válce a zkrátí animace hry.

Zahrajte si automat Anaconda Wild zdarma

Stěžovat si nebudeme, na to jsme se u hraní automatu Anaconda Wild až příliš dobře zabavili. Není to sice hra, ke které bychom se vraceli každý den, ale jednou za čas velmi příjemně zabaví. Připravte se také na to, že je to výherní automat s vysokou volatilitou (viď co je to volatilita a frekvence výher). To znamená, že výher bude padat méně, ale o to mohou být vyšší. Pokud vám takovýto systém vyhovuje, budete spokojeni. Pokud ne, hledejte jiný stroj. A pokud byste náhodou nevěděli, zda se do hry Anaconda Wild pustit nebo ne, vyzkoušejte a zahrajte si ji zdarma v kasinu. Následně se rozhodnete, zda se do džungle pustíte nebo toto dobrodružství přenecháte jiným.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Playtech