Mermaids Millions

Mermaids Millions


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming

Pokud patříte mezi lidi, kteří snívají o jiných světech ve hloubce moří, měli byste zkusit online automat Memaids Millions od Microgamingu. V tomto automatu totiž právě jeden takovýto svět navštívíte a kromě příjemného pohledu na spoře oblečené mořské víly vám může být odměnou i celkem slušná suma na hráčském kontě.

Nádherný vizuál podmořských dobrodružství

Mermaids Millions už na první pohled zaujmou vizuálem. Ručně kreslená grafika má své kouzlo a do pohádkového výherního automatu. se skutečně hodí. Pokud je navíc zpracovaná tak dobře a precizně jako v tomto automatu, hned vás víc vtáhne do děje.

Bohatá grafika a kvalitní zvuky přitom skrývají vcelku jednoduše fungující online automat s 5 válci, 3 řádky a 15 volitelnými liniemi. Jako všade jinde, i v této automatové pohádce je vaší úlohou vytočit na válcích výherní kombinaci ze stejných výherních symbolů.

V online kasinech si můžete zahrát desktopovou verzi pro počítače, ale v nabídce jsou i verze automatu pro mobilní telefony s operačními systémy iOS a Android. Jen pozor na malou odchylku. Volitelné výherní linie jsou dostupné jen v desktopové verzi.

Štědré herní bonusy světa v hlubinách

Kromě klasických možností, jak se dopracovat k výhře, vám online automat Mermaids Millions nabízí také speciální symboly a jednu bonusovou hru. Prvním speciálním symbolem je Wild symbol, ten má formu jakéhosi žolíku a svou přítomností v některé z výherních linií dokáže i z nevýherní kombinace udělat kombinaci výherní. Stačí, aby nahradil chybějící symbol, pasující do výherní kombinace.

Druhým speciálem je Scatter bonus. Ten vám po jeho zobrazení na válcích daruje přetočení zdarma. Počet free spinů však záleží na tom, kolikrát tento bonus na válcích dokážete vytočit. Přetočení však můžete získat až 10. Po dobu hraní volných her se vám navíc všechny výhry násobí x3. A teda platí, že čím víc scatterů, tým vyšší potenciální výhra.

Kromě klasických speciálních symbolů ukrývá automat ještě i bonusovou hru. Abyste ji aktivovali, je třeba vytočit na válcích minimálně 3 symboly Treasure Bonus. Podmínkou však je, aby symboly byly ve výherní linii. Když se vám to podaří, ocitnete se v samostatné obrazovce Treasure Bonusu a vybíráte si z dvanácti předmětů ty, pod kterými si myslíte, že se ukrývá největší odměna. Počet vašich pokusů je závislý na tom, kolik symbolů Treasure Bonusu jste vytočili na válcích.

Navštivte království mořských víl a zkuste si Memaids Millions zdarma

Online automat Mermaids Millions hodnotíme jednoznačně pozitivně a to se přiznáme, že svět „pololidí“ a „poloryb“ jde úplně mimo nás. Herní možnosti, kvalitní zpracování a štědré bonusy nás však donutili při hře zůstat a pořádně si ji zahrát. Pokud se do ní chcete pustit i vy, zahrajte si nejdříve automat Mermaids Millions zdarma. Uvidíte, zda vám sedne a také, zda nedokážete objevit nějaký trik, jak si navýšit výhru. Hned potom se můžete pustit do hry naostro. Držíme palce.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming