Magic 27

Magic 27


Hodnocení od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Magic 27 zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Magic 27 za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Ovocný retro automat
Datum vydání: Březen 2022
Válce: 3 válce, 3 řádkyy
Výherní linie: 27
Výhernost (RTP): 95,08 %
Volatilita: 3/5 (střední)
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, multiplikátor, automatická hra

Ovocná klasika od Novomaticu

Magic 27 je jedním z mnoha ovocných automatů, který vás vezme na cestu časem a vymrští kdesi do 90. let minulého století. Do období, kdy automaty byly součástí každé zakouřené herny. Stáli kdesi v koutě, neustále na nás blikali a vyhrávali monotónní zvuky, dokud jsme si k nim na chvilku nepřisedli. To byly časy, co?

Tři válce a tři řádky. To vás čeká na hracím automatu Magic 27, za kterým stojí legendární výrobce her Novomatic. Všechno na něm připomíná staré nezapomenutelné časy. Zcela triviální grafika, otřepaná melodie během točení válci a uši trhající zvukové efekty po zisku výherní kombinace. Těch je zde mimochodem 27, což je pro takový typ retro automatu celkem fajn zpráva. Na nich stejně jako v automatu Super Star 27 vytváříte výherní komba zleva doprava a pokud jich vytvoříte více, všechny výhry se pěkně spočítají. Hra je docela svižná, má dobrý spád a nechybí ani funkce autoplay.

Bez freespinů, ale s multiplikátory

Tradiční ovocné symboly, kterými jsou citrony, třešně, pomeranče, švestky, hrozny, melouny, doplňují symboly BAR, šťastná sedmička a dva speciální symboly. Mnoho hráčů se nejprve dívá, jestli daný automat nabízí dostatek bonusů. Magic 27 je sice na bonusy trochu skoupý, ale dá se pobavit i s tím co tady je. Wild symbolem je žolík, který je tak i vyobrazen. Ve výherní kombinaci doplní chybějící symbol a sám o sobě vytváří výherní kombinace. Symbol s logem hry je Scatterem, který sice neaktivuje freespiny, za to však přináší atraktivní multiplikátory. Po vytočení 3 Scatterů se před vámi objeví stupnice s čísly, po které se pohybuje světelný indikátor. Po kliku se zastaví a ukáže, o kolik se vaše aktuální sázka navýší. Čísla na stupnici představují násobitele od x25 do x100.

Magic 27 i zcela zdarma

V dnešní době jsou ovocné retro automaty digitalizovány, ale mnohé z nich si stále zachovávají klasický vzhled. Přestože jsou dnešní moderní online sloty v mnoha aspektech mnohem pokročilejší a nabízejí mnoho inovativních funkcí, retro online automaty lákají mnoho hráčů právě svou jednoduchostí, osobitým šarmem a nostalgií.

Přestože šance na velkou výhru na ovocných retro automatech nejsou vždy vysoké, mnoho hráčů si je oblíbí právě pro rychlou a jednoduchou zábavu, a častější padání menších výher. A kdo ví, s trochou štěstí možná právě vy získáte tu nejvyšší. Zahrajte si Magic 27 například v online herně fortuna.cz přes svůj mobil, kde nechybí ani možnost vyzkoušet si demoverzi.

Kasinové hry od společnosti Novomatic najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Retro automaty

Další výherní automaty od Novomatic