Jack Hammer 2

Jack Hammer 2


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Jack Hammer 2 za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj

Kdo z nás nechtěl být aspoň chvíli komiksovým hrdinou a zachraňovat celý svět? Pokud se vám to až dosud nepodařilo, můžete se zkusit přenést do komiksového světa v online automatu Jack Hammer 2, který najdete v Sazka hrách. Od her z portfólia NETENTu automaticky očekáváme mnoho, protože ve světě automatů jde většinou o nadprůměrné kousky s originálními funkcemi.

Automat s příběhovým dějem

Potěšilo nás už jenom to, že hráče do hry uvede krátké intro a naznačí, že tento automat má jednoduchou dějovou linii. Ta je sice pro samotné hraní nepodstatná, ale výrazně zlepšuje atmosféru a dokáže vás vtáhnout do hry. Vždyť, kdo by nechtěl pomoci unesené něžné lady?

Nejen intrem je hra výjimečná. I samotné hraní je originální. Jack Hammer 2 Fishy Business je totiž 99 liniový online automat s 3 řádky a až 5 nezávislými válci. Každé políčko na hrací ploše se tedy točí samostatně. Nenápadná věc, ale dokáže výrazně změnit hru.

Novinek se však není třeba bát, pravidla pro výhry jsou klasická. Musíte vytvořit výherní kombinaci ze tří nebo více symbolů uspořádaných v některé výherní linii. Linie musejí začínat na prvním válci zleva a pokračovat bez přerušení plynule po válcích doprava.

Sticky Win a další příjemné bonusy

Tahákem hry je hlavně funkce Sticky Win. Ta se spustí vždy, když dosáhnete nějakou výherní kombinaci, nebo se na válcích zobrazí aspoň tři stejné symboly. Tehdy se válce s výherními symboly zablokují a všechny ostatní se znovu roztočí. Následně se znovu zastaví a mohou vytvořit nové výherní kombinace. Pokud se jim to podaří, znovu získáte (částečné) přetočení zdarma. Funkce Sticky Win totiž funguje do té doby, dokud vznikají nové výherní kombinace. Pokud už nová výherní kombinace nevznikne, vyplatí se vám výhra a začíná nové kolo.

Kromě Sticky Win jsou bonusové funkce reprezentované Wild symbolem a symbolem Free Spin. Wild symbol klasicky nahrazuje jiné herní symboly, a dokáže tak spojit a vytvořit samostatnou výherní linii. Při volných přetočeních se vyskytuje i symbol Random Wild, který se náhodně zobrazuje na válcích a také nahrazuje ostatní symboly.

Symbol Free Spin vám pomůže získat hry zdarma. Nejdříve se však musí na válcích zobrazit 5 a vícekrát. Hra se přepne do speciálního režimu volných přetočení, kde se každá výhra ještě vynásobí dvěma. Počet volných přetočení je závislý na tom, kolik Free Spin symbolů jste dokázali vytočit na válcích. Minimum je 10 přetočení za 5 symbolů a maximum 20 volných her za 8 a více symbolů.

V Sazce si Jacka zahrajete zdarma

Automatovou hru Jack Hammer 2 doporučujeme hlavně zkušenějším hráčům. Na začátku totiž chvíli trvá, než si na její netypický způsob hry hráč zvykne. Aby vás však právě tato testovací doba nestála peníze, můžete si druhý díl (ale i první) Jacka Hammera zahrát v Sazka hrách úplně zdarma. Následně, když pochopíte, jak hra funguje, můžete si zkusit hru zahrát za peníze. Držíme Vám palce.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj
Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od NetEnt