Immortal Romance

Immortal Romance


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Immortal Romance zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .

Moderní upíři ty klasické upíry přímo zadupali do země a důkazem je i online automat Immortal Romance od společnosti Microgaming. Pokud se podíváte na jeho rok vzniku (2011), asi vás nepřekvapí, že místo litrů krvi se na vás při hraní vylejí spíše litry vosku na vlasy. Dost však bylo vzdychání nad genocidou páchanou na potomcích hraběte Drákuly, pojďme si zahrát.

Špičkový vizuál automatu zaměřený na detaily

Výherní automat Immortal Romance na první pohled zaujme vizuálem. Grafika je stylizována do gotického stylu a je vidět, že se s ní v Microgamingu vyhráli. To samé platí i o zvucích. Ústřední melodie ke hře pasuje a ostatní zvuky navodí přesně takovou atmosféru, jakou byste od hororové romance čekali. Mimochodem důraz na detaily je vidět i na vlastním krátkém příběhu každé ze 4 postav, se kterými se ve hře potkáte.

Základem Immortal Romance je 5 válců a až 243 způsobů, které vás mohou přivést k výhře. Tak jako při dalších výherních automatech, i tu je vaším úkolem zřetězit co nejvíce výherních symbolů za sebou. Podmínkou vyplacení výhry je jenom to, že musejí být minimálně 3 a musejí začínat na válci úplně vlevo. Princip, který je roky ověřen a úplně jednoduchý.

Šťavnaté herní bonusy s trochou krve

Samotné točení válců by už však v dnešní době hráčů velmi rychle omrzelo, a proto Microgaming nezapomněl na bonusové hry. A i když samotné bonusy originalitou nehýří, jejich zpracování je nápadité.

Absolutní nutností je tak, jako všude jinde, i zde Wild bonus. Logo Immortal Romance vám kdekoliv na hrací ploše nahradí jakýkoliv symbol (kromě scatteru). Díky tomu může vzniknout výherní kombinace i tam, kde původně jeden symbol do výhry chyběl. Rozšířením Wild symbolu je hra Wild desire, která se aktivuje náhodně. V případě, že se tak stane, 1 až 5 válců se po dobu točení změní na Wild válce a následně má celý válec funkci žolíka.

Větší váhu má u bonusů Scatter symbol. Malý bonus k výhře se vyplácí už při dvou zobrazeních na hrací ploše, ale celou svou sílu ukáže, pokud se na hracím poli zobrazí tři a vícekrát. Tehdy se spustí bonusová hra The chamber of spins a začíná zábava.

Na speciální obrazovce si musíte zvolit jednu ze čtyř postav. Volte ale s rozvahou, není to jen nějaká kosmetická volba. Ke každé postavě se váže jiný bonus, takže si pořádně rozmyslete, o co chcete v následujících chvílích hrát. V některých online kasinech je také výběr postav podmíněn počtem účastí v bonusové hře, takže v případě prvního bonusového vytočení máte k dispozici automaticky postavu č. 1: Amber.

Jak jsme už napsali, každá postava vám dá jiný bonus. Zde je jejich přehled:

Postava Amber

10 freespinů, po dobu kterých je každá vaše výhra znásobena x5. Po dobu freespinů je také možné získat další volná přetočení.

Postava Troy

15 volných přetočení. V případě výhry (ale maximálně 6 krát) na hrací pole vletí netopýři a náhodně změní některý ze symbolů na Wild symbol, který navíc znásobí výhru x2 nebo x3. Vylétnutí netopýrů se aktivuje náhodně.

Postava Michael

20 volných přetočení. Pokud po dobu freespinů vyhrajete, výherní symboly po připsání sumy vypadnou z hracího pole a nahradí je nové symboly, které mohou znovu vytvořit nové výherní kombinace. Po každé takovéto výměně se zvyšuje násobitel výhry, přičemž horní hranicí je až pětinásobek původní výhry.

Postava Sarah

25 freespinů. Po dobu jejího výskytu se na třetím válci náhodně zobrazí Divoký symbol Wild Vine. Kromě toho, že funguje jako Wild symbol, dokáže také změnit 1 až 14 dalších symbolů na Wild symboly. Počet symbolů, které tato postava v konkrétním kole změní, je však náhodný.

Zahrejte si Immortal Romance zdarma

Online automat Immortal Romance za prvoplánovým vizuálem ukrývá poměrně bohatý obsah a dává vám jistotu, že se po dobu jeho hraní nebudete nudit. I přes naši původní skepsi můžeme tuto hru směle doporučit i těm, které upíři vůbec nezajímají. Určitě však doporučujeme možnost zahrát si nejdříve automat Immortal Romance zdarma.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming