Battle of the Gods

Battle of the Gods


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Battle of the Gods za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automatová hra s tématikou řecké mytologie
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců a 25 výherních linií
Výhernost 94,04 %
Minimální sázka 0,20 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Další vlastnosti hry nahrazení výherních symbolů žolíkem, otočení zdarma, bonusová hra, násobení výher, jackpot

Řecká mytologie není téma, nad kterým se v dějepisu skáče nadšením. Je třeba však říci, že všechny ty „božské“ spory, zrady a vojny v sobě skrývají mnoho skvělých příběhů, které se dají výborně využít.

A Playtech jeden z nich využil a velmi dobře zpracoval v online automatu Battle of Gods. Příběh o tom, jak Zeus, vůdce bohů, svrhl svého otce, panovníka titánů, má v sobě všechno podstatné, aby zaujal. A automatová hra, která o boji otce se synem vznikla, věru není k zahození.

Velkolepý epický vizuál hry

Vizuál je vskutku epický a perfektně buduje atmosféru velkolepého souboje mezi bohy a titány. Grafika, ale i zvuky jsou parádně temné a všechny postavy na symbolech, mají pořádně drsný výraz, takže ani na chvíli nepochybujete o tom, že jste přímo uprostřed souboje o antická nebesa. Díky tmavším barvám jsme však někdy měli problém rozeznávat, co jsme vlastně na válcích vytočili za symbol.

Netřeba se však bát, automat Battle of the Gods není vůbec složitý, ačkoli se tak zpočátku může jevit. Jde o klasiku, která obsahuje všechno to, co máme rádi. 5 válců a 25 výherních linií, scatter a wild symboly + oblíbené freespiny. Zajímavostí je, že automat vůbec neobsahuje písmenné symboly. Na obrázcích jsou jen bohové (modrá barva) anebo titáni (červená barva).

Bonusové hry a nekonečné freespiny v Battle of the Gods

Wild symbol v Battle of the Gods nahrazuje jakýkoliv jiný symbol na válcích, s výjimkou scatter symbolu. Pokud ho vytočíte na válcích 2 a víckrát získáváte bonus, v případě pěti wild symbolů v jedné hře, vyhráváte jackpot.

Znásobit výhru vám pomůže i speciální bonus funkce X-Feature. Ta se spustí pouze tehdy, když modré symboly bohů obsadí 5 pozic ve tvaru X na válcích 2,3 a 4. V tom případě ihned vyhráváte 5 násobek celkové sázky, který se přidá k výhrám z linie a symbolů scatter. Tato funkce je však dostupná pouze v hlavní hře, v bonusových freespinech ji nezískáte.

Scatter symboly, které zobrazují antický chrám, v Battle of the Gods slouží k získání freespinů. Na jejich spuštění potřebujete vytočit na válcích 3 anebo víc scatter symbolů. Když se vám to podaří, spustí se speciální Gods mode. V něm se na všech válcích zobrazují pouze modré symboly bohů a k dispozici máte nekonečně mnoho zatočení zdarma. Ale pozor, nekonečně mnoho freespinů točíte pouze do té doby, dokud vám na středním válci nepadne symbol Extra Wild.

Hned jak se tak stane, přecházíte do dalšího speciálního módu Titan mode, a ačkoli máte opět k dispozici protočení zdarma, už je jich jen 8. Opět však můžete na středním válci vytočit Extra Wild symbol, čímž se vrátíte do God módu a zase hrajete zdarma do nekonečna.

Vyzkoušejte Battle of The Gods zdarma

Online automatová hra Battle of the Gods nabízí velmi příjemný herní zážitek. Ten je umocněný skutečně velmi příjemným herním vizuálem, který vás dokáže strhnout, a vy si vychutnáte souboj božstev naplno. Výborné je, že tak jako i ostatní hry od Playtechu si můžete i Battle of the Gods zahrát zdarma a zkusit si tak nanečisto, zda vás chytí tak jako nás. Zahrajte si a sami uvidíte.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Playtech