Big Bad Wolf

Big Bad Wolf


Hodnocení od Grisio VIP Club Quickspin
Online hra Big Bad Wolf zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií
Výhernost 97.35%
Minimální sázka 0,25€
Maximální sázka 125€
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), scatter Wilds, kaskádové válce

Bylo nebylo... Žily kdysi tři prasátka a ta se rozhodla postavit si vlastní domečky. Jednou však přišel velký, zlý vlk a chtěl prasátka sníst! Jak nebohá prasátka dopadnou, to už záleží na vás a na vašem štěstí.

Chlapci z Quickspinu evidentně čítávají svým dětem před spaním pohádky a svoji, zřejmě nejoblíbenější, se rozhodli zpracovat i ve své nejnovější video-automatové hře Big Bad Wolf.

Je to vlastně klasický 5 válcový automat, s 25 výherními liniemi. I když slovo klasický bychom moc nepoužívali, Big Bad Wolf se totiž snaží jít vlastní cestou a celkem se mu to daří.

Hned na první pohled vás okouzlí krásná grafika, která hraje pěknými pastelovými barvami a množstvím efektů. Válce s prasátky a vlky jsou v jednotvárně zaměřených automatech příjemným oživením.

Hráči však zřejmě více ocení jiné věci než grafiku. Skvělou, málo vídanou, funkcí je "padající válec". To znamená, že jakmile dokážete vytočit některou z výherních kombinací, tato speciální políčka se rozbijí a zmizí. Vzápětí je nahradí úplně nové válce, které se zobrazí na jejich místech, a když sednou do kombinace, mohou zabezpečit případnou další kumulovanou výhru.

Mezi další bonusy samozřejmě patří oblíbené klasiky jako free spiny, wild bonusy, scatter bonusy + přídavné sfouknutí domečku, které také dokáže změnit válce v řádku a dá vám šanci na výhru i v už téměř ztraceném spinu.

Příjemnou hru doplňují skutečně velmi dobře zpracované zvukové efekty, které jen zvýrazňují překvapivě výborný dojem ze hry. Pokud vám můžeme doporučit, tuto novinku určitě vyzkoušejte, určitě se přistihnete, že se podvědomě usmíváte, i když nebudete zrovna vyhrávat.

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Quickspin