Čert a Káča

Čert a Káča


Hodnocení od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherní automat Čert a Káča za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Pohádkový automat
Datum vydání: Říjen 2020
Válce: 3 válce, 3 řádky
Výherní linie: 5
Výhernost (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Ano
Další vlastnosti hry: Expandující Wild symbol, automatická hra

Kdo by neznal legendární českou pohádku Čert a Káča, která byla podle knihy Boženy Němcové natočena v roce 1970. Skvostné herecké výkony Jiřiny Bohdalové, Jiřího Krampla, Ladislava Trojana nebo Heleny Růžičkové se navždy zapsali do české kinematografie. A co byste řekli na automat inspirovaný právě touto kultovní pohádkou? Příběh tancechtivé Káči a Lucifera, na válce přenesla společnost Tech4bet. A my jsme se na něj samozřejmě podívali.

Spíše strašidelné než pohádkové

Online výherní automat Čert a Káča je stejně jako např. Joker Blast vyskládaný ze 3 válců, 3 řádků a 5 výherních linií. Na válcích se točí dva druhy symbolů. U symbolů J, Q, K, A, karty, vidle a meč potřebujete k vytvoření výherní kombinace 3 stejné symboly. Jejich výherní hodnoty jsou nižší. O něco lépe jsou na tom zbylé symboly, u kterých vám k zisku výherní kombinace stačí i dva shodné symboly – Princezna, Káča, Voják a Čert. Jen pro zajímavost, za dva symboly čerta získáte 8násobek sázky, za tři až 100násobek.

Přestože online slot Čert a Káča řadíme mezi pohádkové automaty, jeho vzhled tomu příliš nenapovídá. Prostředí je hororově laděno a věnováno spíše čertovi než mladé dívce. Vizuál je temný a soundtrack zní opravdu strašidelně. Přes to se však určitě rychle přenesete.

Ďábelské válce s jedním bonusem

Co se bonusů týče, nabídka opravdu není čertovsky dobrá. Vyzdvihli bychom expandující Wild symbol, kterým je na pohled nepříjemný ďábel zbarvený do červena. Objevuje se na všech třech válcích a jakmile může vytvořit výherní kombinaci, rozšíří se po celém válci. Získat tak můžete několik výherních kombinací zároveň. Kromě něj už na žádný jiný bonusový symbol v této hře nenarazíte. Za pokrytí celého automatu jedním ze čtyř symbolů J, Q, K nebo A, se celková výhra automaticky vynásobí x3.

Roztočte příběh v online kasinu

Ostřílený hráč by od automatu Čert a Káča čekal o trochu víc, ale hra je určena spíš hráčům s méně zkušenostmi. Netočí se tady žádné komplikované bonusové symboly spojené s ještě komplikovanějšími speciálními funkcemi. Pokud ovšem máte rádi jednoduchost a české klasické pohádky i se špetkou hororového nádechu, tento automat si vyzkoušejte. Čert a Káča naleznete v nabídce například na chance.cz, ale i v jiných českých kasinech, kde máte i možnost hraní zdarma. Pokud však půjdete i do verze o skutečné peníze, můžete vyhrát některý z platformových jackpotů kasina.

Kasinové hry od společnosti Tech4Bet najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Herna u dědka Vstupní bonus: 100100 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Tech4Bet