Automaty z podmořského světa

Automaty z podmořského světa zdarma

Pokud si chcete odpočinout, zrelaxovat, nebo se jen na chvíli odreagovat, pak vězte, že jste se právě ponořili do správného světa her – do toho podmořského. Ne nadarmo jsou šum moře, zvuk bublinek či teskné písně velryb a delfínů považovány za nejklidnější zvuky přírody.

Válce podmořských online automatů zde kromě vody a bublinek doslova naplní pestrobarevné korály, ryby či jiné mořské živočichy. Dokonce se může stát, že narazíte i na nějakou tu krásnou mořskou pannu. Samotné automatové hry pak vypadají jako jedno velké exotické akvárium. A zvuky? Jak jsme již v úvodu psali, ty zde bývají skutečně podmanivé, uklidňující a nemáte ani sebemenší důvod kliknout na ikonku s reproduktorem, abyste je vypnuli.

I když nejsou tyto online sloty až tak vyhledávané, určitě několik z nich objevíte také v herních nabídkách vašich oblíbených online kasin. Pod mořskou hladinu Vás bude lákat pestrobarevný život ve hrách Lucky Diver (Betinsight Games), Under the Sea (Betsoft), ale i další, neméně pěkné kousky jako Rich Fish (Apollo Games), Dolphin's pearl (Novomatic), Great Blue (Playtech), Black Pearl (e-gaming), či Ocean's Treasure (Netent).

Na své si přijdou i milovníci dobrodružství, kteří pod hladinou moří a oceánů budou pátrat po ztracených pokladech z roztříštěných lodí či bájném potopeném království zvaném Atlantis. To se stalo vděčným námětem hned pro několik vývojářských studií online automatů, a tak se stalo, že se stejným či podobným názvem přišli na trh téměř všichni dodavatelé kasinových her. Hlavně hry Atlantis od Red Tiger a Mysterious Atlantis od Synot Games, které patří k nejhranějším podmořským automatovým hrám, námi rezonovali ještě dlouho po zahrání a rozhodně stojí za to si je vyzkoušet.

Společně s nimi roztočte i další krásné podmořské sloty a uvidíte, že vám učaruje nejeden z nich. Vyzkoušejte si roztočit tyto automaty zdarma v demo verzích her a následně si je zahrajte i za reálné peníze v kasinu. Při troše štěstí vás přivedou ke krásným výhrám prostřednictvím bájného pokladu ukrytého na dně moře, nebo díky vysoce ceněným perlám.