Booming Games automaty

Vyzkoušejte si zahrát výherní automaty Booming Games

Herní společnost Booming Games vznikla jen v roku 2014, ale její programátoři dokázali přímo raketově odstartovat a dnes asi neexistuje na světě trh, kde by se nevyskytovali jejich hry. Společnost se sídlem na Isle of Man, ale fungující pod maltskou licencí, se skutečně rychle stala prvotřídním dodavatelem B2B řešení pro velké kasinové hráče.

Největší úspěch z portfólia Booming Games mají určitě jejich online automaty. Zkušenějším hráčům bude už na první pohled jasné proč. Moderní grafika, rychlý spád a plejáda originálních bonusů, dokáží oslovit i ty nejnáročnější hráče. Je vidět, že Booming Games si může dovolit luxus kompletního vlastního vývoje her a není omezena spolupracemi s dalšími vývojáři. Hry jsou tak konzistentní, dobře vyladěny a do detailů propracovány. Za těch 6 let, po dobu kterých firma funguje, se pořádně rozšířila i knihovna jejich titulů. Her s nálepkou Booming Games je dnes více než 60. Potěšující je, že prakticky všechny využívají HTML5 technologii a ne zastaralý flash, takže není žádný problém při jejich spouštění.

I když jsou Booming Games nejpopulárnější na asijských trzích, je to mimochodem vidět i na jejich partnerské spolupráci se dvěma největšími hráči na tamějším trhu, Asia Gaming a Xin Gaming, jejich hry si bez problémů zahrajete i v Evropě.

Jde o svižné sloty s velmi dobrou porcí bonusů. Do pozornosti dáváme hlavně automaty Flaming Dragon, Desert Drag či Chicago Nights. Pokud však máte raději klasické ovocné automaty, tak jsou tady i Fruity Lights nebo Cherry Bomb. Litovat však nebudete, ani když spustíte některou z jiných her.

Pokud teda budete mít chuť zahrát si online sloty z 21. století, které výborně fungují na PC, ale i na mobilních zařízeních, uvidíte, že nejen dobře vypadají, ale ještě lépe se hrají. Proto vám online stroje z dílny Booming Games vřele doporučujeme.