Chicago Nights

Chicago Nights


Hodnocení od Grisio VIP Club Booming Games
Autor hry: Booming Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Datum vydání: 06/2016
Válce: 4 válce, 4 řádky
Výherní linie: 12 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96,16 %
Volatilita: Střední
Jackpot: Ne
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Free spiny, Wild symbol, Scatter symbol, Rotator.

Staré Chicago nebylo ani zdaleka takové romantické, jak se dnes idealizuje. Prohibice, vraždy, podvody... Svět Ala Caponeho nebyl vůbec veselý. Nic z toho však nebrání tomu, aby si Booming Games vybrali z reálného světa gangsterů jen to, co se jim hodí, doplnili to vlastními ingrediencemi a vytvořili velmi příjemný a stylově zasazený online slot Chicago Nights.

Gangstři a výhry

Online automat Chicago Nights nás zaujal už na první pohled. Zbavil se totiž tradiční škatulky 5x3 a vsadil na mnohem méně okoukanou kombinaci 4x4, to znamená čtyři řádky na čtyřech válcích. Hlavně ti, co hrávají na mobilech, se potěší. Není to však jediná věc, kde se Chicago Nights odlišuje od konkurence.

Vizuál sice není na úrovni výherních automatů od SYNOT Games nebo Apolla, ale i tak je grafika pěkná a dokáže vás přenést do Chicaga první polovice dvacátého století. Na válcích se to jen hemží gangstery, policií, rychlými auty a samozřejmě nechybí ani krásná žena. Celá tato silně stylizovaná gangsterka je podkreslena skutečně vydařenou jazzovou muzikou, která se dá při troše snahy poslouchat i jako samostatný soundtrack. Jediné, na co jsme si tak rychle nezvykli, byl spodní ovládací řádek. Ne že by byl nepřehledný, ale jen nám graficky vůbec neseděl, vypadal jako by ho narychlo vytvořili v Excelu.

Bonusy, které střílejí ostrými

Booming Games dokážou bonusovými funkcemi poměrně slušně překvapit, i když zdaleka ne tak, jako například Betsoft. V případě Chicago Nights však šli s bonusy na jistotu. Základem jsou Wild a Scatter bonusy doplněny jednou netradiční novinkou.

Wild symbol nepřekvapí ničím, nepřekročil svůj stín, a tak je jen žolíkem, který na nevýherní linii dokáže nahradit chybějící symbol a udělat z ní linii výherní. Na druhé straně, i toto v drtivé většině případů stačí k tomu, abyste si na válcích vytočili slušnou sumu peněz.

Přeci jen trochu víc máme rádi Scatter, který ani v Chicagu nechybí, i když ani tento symbol není moc originální. Pokud nás však pošle do freespinů, nedostatek kreativity umíme velmi rychle odpustit. Volná přetočení se aktivují tehdy, když se scatter objeví na válcích aspoň 3krát. Tehdy se spustí 10 volných spinů, navíc s potěšující možností získat další freespiny.

Třetím do partie bonusů je speciální režim Rotator. Vstupenkou do tohoto módu je legendární samopal Tommy Gun, respektive jeho minimálně dvojnásobný výskyt na válcích. Pokud se totiž samopal objeví aspoň 2 krát, dojde k zajímavé věci. K jedné otočce celého hracího pole o 90 stupňů, při 3 násobném zobrazení zbraně se celý slot otočí dvakrát a při 4 a 5 násobném zobrazení dokonce až třikrát. Samozřejmě celý slot se otáčí až potom, jak se spočítají původní výhry. Nové kombinace symbolů, které vzniknou, vám tak mohou přinést další várku výher. Režim funguje i v módu přetočení zdarma.

Zahrajte si Chicago Nights také zdarma

Pokud se cítíte dostatečně silný na to, abyste v Chicagu přežili aspoň jednu noc, vyzkoušejte si online automat Chicago Nights od Booming Games. Dokonce si ho můžete vyzkoušet úplně zdarma a podle nás by byla škoda, pokud byste tak neudělali.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Booming Games