300 Shields

300 Shields


Hodnocení od Grisio VIP Club NYX
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií
Výhernost 95,03 %
Minimální sázka 0,01€
Maximální sázka 5,00 €
Maximální výhra 88 920 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolu žolíkem (Wild), násobitelé

Online hrací automat 300 Shields Shields je přímým odkazem na hrdinskou bitvu Spartského krále Leonida a jeho 299 bojovníků, kteří se postavili u Termopyl v roce 480 před Kr. mnohonásobné přesile Peršanů. I vás při hraní tohoto online automatu čekají hrdinské kousky, tvrdé souboje a na konci snad velkolepé vítězství a nezapomenutelná výhra.

300 Shields je 5 válcový automat s až 25 výherními liniemi. Jeho vývoj má na svědomí NextGen Gaming a to samo o sobě svědčí o tom, že tato hra nebude žádný propadák. Graficky, ani celkovým vizuálem sice neohromí, ale určitě patří mezi to umělecky podařenější, co ve světě automatových her najdete.

Jednoduchý, ale kvalitní výherní automat

Z hlediska gameplay můžeme automat 300 Shields zařadit k jednodušším výherním přístrojům. Nemyslíme to však zle. Spíše je to výhoda. Pokud si chcete po těžkém dnu užít pár chvil s nenáročnou hrou a jen tak se zabavit, tento automat je pro vás jako stvořený.

Výherní kombinace platí zleva doprava. Pokud jste však vyhráli na více výherních liniích, hodnota výher se sčítá. Výhry se vám sčítají i tehdy, když vznikne najednou výherní kombinace skládající se z výherní linie a scatter výhry.

Speciální symboly v automatu 300 Shields

Online automat 300 Shields nabízí jen dva speciální symboly. Scatter symbol a Wild symbol. Bohatě to však stačí.

Wild symbol má specifickou funkci, nahrazuje jakýkoliv jiný symbol ve výherních kombinacích, kromě Scatter symbolu. Jednoduše vám doplní výherní linii, pokud vám chybí jeden či více symbolů.

Scatter symbol, je speciální symbol, který vám pomůže vyhrát vyšší sumy. Pokud se vám podaří vytočit kdekoliv na válcích najednou minimálně 2 tyto symboly, vznikne výherní scatter kombinace a vy získáte odměnu. Ještě lepší však je, když vytočíte najednou 3 a více symbolů. To spustí bonusovou hru.

Štědrá bonusová hra online automatu 300 Shields

Bonusová hra v online automatu 300 Shields znamená, že získáte volné protočení zdarma, přičemž zůstává aktivní výše sázky, kterou jste vsadili v posledním kole. Začínáte s pěti protočeními. Během hraní bonusové hry platí, že všechny výhry z výherních kombinací, které vznikly doplněním wild symbolů, se zdvojnásobují.

Výborné je, že v Bonusové hře můžete získat i další protočení zdarma. Je potřeba pro to sbírat symboly štítu, které zabezpečí další freespiny, a také zvýšení wild bonusového násobitele. Tento násobitel takto dokážete postupně zvýšit až na 300-násobek! A to už opravdu stojí za souboj.

Zahrajte si automat 300 Shields zdarma

Online automat 300 Shields vřele doporučujeme, pokud si chcete při hraní oddychnout a nemáte rádi příliš složité hry. V tomto automatu je všechno jednoduché a jasné. Nabízí také velmi dobré bonusy a všechno dokáže zabalit do vizuálu, za který se nemusí stydět. Za nás má jednoznačné plus. Navíc si ho můžete zahrát zdarma a vyzkoušet, zda vás oslovil stejně jako nás. Tak to využijte, nemáte co ztratit.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od NYX