Game of Thrones

Game of Thrones


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Game of Thrones zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 15 výherních linií
Výhernost 95-96 %
Minimální sázka 0,20 €
Maximální sázka 20 €

Pokud rádi sledujete seriál Game of Thrones, díky spolupráci společností Microgaming a HBO si můžete svůj oblíbený seriál zahrát i jako automatovou hru a své nadšení znásobit nějakou pěknou výhrou.

Licencované automaty s filmovou tematikou

U automatových her s filmovou nebo herní licencí se často stává, že pod úžasným vizuálem se skrývá prázdná náplň, která vás při hře dlouho neudrží. Při Game of Thrones tomu tak naštěstí není. Microgaming nenechal nic náhodě. Co se týká rozmanitosti herní nabídky, nečekejte nic výjimečného, ale v rámci licencovaných her je Game of Thrones určitě nadprůměr. Hra vás vtáhne do své atmosféry a nepustí.

Online výherní automat Game of Thrones

Jde o klasický 5 válcový automat s 3 řádky a 15 výherními liniemi. Autoři doplnili do hry několik herních variací, díky kterým je hra dynamičtější a zábavnější. Základem jsou Wild a Scatter symboly. Wild symbol má podobu loga GoT a nahrazuje jakýkoliv jiný symbol ve výherní řadě. Scatter symbol, s vyobrazením ikonického Železného trůnu, bude určitě vaší oblíbenou ikonou. Jakmile se na herní ploše zobrazí 2 krát, získáte jednu ze 4 náhodných peněžních odměn (1, 5, 30 až 300 €). Pokud máte symbol na ploše 3 a vícekrát, můžete si opět vybrat z jednoho ze 4 balíčků a získat 8 až 18 zatočení zdarma + možnost až 5 násobného zvýšení výhry. Ve hře je ještě klasická funkce gamble, při které můžete svoji výhru zdvojnásobit, anebo úplně ztratit.

Vizuální zpracování hry

Celý vizuál do posledního detailu vychází ze svého seriálového předchůdce. Symboly jsou pěkně propracované. Jejich zobrazování závisí na tom, jakému rodu jste se na počátku rozhodli sloužit. Zážitek umocňují časté scény přímo ze seriálu, které během hraní vidíte a které doplňují pocit ze hry. Místo klasické generické hudby v pozadí od začátku duní originální seriálová znělka.

Hodnocení hry Game of Thrones

Automatové zpracování Game of Thrones musíme hodnotit kladně. Je poměrně bohaté na herní variace (v rámci licencovaných her). Microgaming šel na jistotu, ví, co dělá a hru neodbyl. Pokud pro vás svět GoT není cizí a rádi se bavíte vyhráváním na automatových hrách, je toto dílo stvořené přímo pro vás.

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Microgaming

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Blood Suckers™ Video automat Net Entertainment Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Gonzo’s Quest Video automat Net Entertainment Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím