Ariana

Ariana


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Ariana zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií (fixní)
Výhernost 95-96 %
Minimální sázka 0,25 €
Maximální sázka 125 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, Wild, Stacked Wilds, expandující symboly

Neprozkoumaný podmořský svět, poklady, mořské panny a jedna krásná princezna. Tak by se dala ve zkratce charakterizovat Ariana - nová hra od společnosti Microgaming. Pod hladinou moře se skrývají různá tajemství, ale především velmi štědré výhry.

Ariana je 5 válcový videoautomat s 3 řádky a 25 výherními liniemi, který vám rozvypráví příběh princezny Ariany - mořské panny. Bohužel, pokud čekáte propracované efekty, krásnou grafiku a celkově vizuální hody, zklameme vás. Tato hra se spoléhá na jiné plusy, než je audiovizuální stránka. Ne že by byla grafika špatná, to určitě ne, ale z průměru nevybočí.

A tak se vás hra snaží udržet jinak. Například speciálními funkcemi. Vzpomeňme dvě z nich, které vás potěší asi nejvíce. Tou první jsou tzv. expanding symbols tedy stav, kdy na prvním válci vytočíte 3 stejné symboly. Pokud máte i v jiných válcích vytočené právě tyto symboly a jsou ve výherní kombinaci, automaticky se v daném válci doplní na všech polích. A to samozřejmě znamená parádní výhru.

Druhou zajímavou funkcí jsou free spiny. Ty jsou navázány na symbol hvězdice. Pokud se vám podaří vytočit 3 symboly hvězdice, na kterýchkoliv polích z pěti válců, okamžitě získáte 15 protočení zdarma, protočení se samozřejmě kumulují, pokud se vám to při free spinech podaří znovu. Hra také obsahuje oblíbené Wild symboly, které, v dobré kombinaci, zabezpečí alespoň malé částečné výhry.

Nejnižší sázka, kterou automat umožňuje vložit je 0.25 € a maximální možná výhra je 30 000 €. Pokud máte rádi automaty s vodní tématikou, neváhejte, tento automat se vám určitě zalíbí.

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Blood Suckers™ Video automat Net Entertainment Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Gonzo’s Quest Video automat Net Entertainment Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím