Attraction

Attraction


Hodnocení od Grisio VIP Club Net Entertainment
Online hra Attraction zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.

Net Entertainment v roce 2014 uvedl do online kasin hrací automat Attraction. Jelikož z názvu nebylo jasné, co automat v sobě skrývá, zahráli jsme si ho a připravili pro vás pěkné video. Attraction vás zavede do tajemné laboratoře plné elektromagnetických přístrojů a elektrických výbojů, které při každém otočení odhalují Wild symboly.

Hrací automaty Attraction nabízí místo otočení zdarma opětovné otočení válců! Při otočení se zobrazí na straně jednoho anebo více válců magnetický symbol a označí je horizontálně anebo vertikálně. Opětovné otočení získáte, pokud se Wild symbol zobrazí na průniku linií označených magnetickým symbolem.

Bonusová hra ve formě dalšího otočení se spustí tehdy, když se původní Wild symbol zobrazí na linii označené magnetickým symbolem. Při dalším otočení se tak zobrazí 2 další magnetické symboly na horizontální a vertikální linii. Pokud nové magnetické linie označí i Wild symbol, všechny symboly na těchto liniích se změní na Wild symboly, takže získáte exkluzivní výhru.

Ve videu uvidíte, že prostřednictvím Wild symbolů a speciální bonusové hry se v online automatu Attraction dá vyhrát neuvěřitelně vysoká suma. Elektrické Wild symboly jsou při vhodné kombinaci totiž úplně všude a potenciál 5 válců a 10 výherních linií tak využijete na maximum.

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Net Entertainment

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím