Excalibur
Online hra Excalibur zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.

Excalibur je 5 válcový mystický video automat s 20 výherními liniemi. Obsahuje symboly WILD i SCATTER. Můžete vsadit na 1 až 20 sázkových linií s 1 až 4 mincemi. Výherní kombinace a výplaty jsou uvedeny v tabulce PAYTABLE. Výhry se vyplácí zleva doprava, současné výhry v různých sázkových liniích se sčítají. Výhry v sázkové řadě jsou násobeny počtem mincí vsazených na sázkovou řadu. Hodnotu mince si můžete zvolit sami – od 0,01 eur až do 5 eur. Maximálně tedy můžete vsadit až 400 eur na jednu hru. WILD symboly ve výherní linii nahrazují všechny ostatní symboly kromě symbolu SCATTER. Při výhrách se symbolem WILD se vyplácí až dvojnásobek výhry.

Free spins

Tři a více symbolů SCATTER aktivují 10, 20, anebo až 30 zatočení zdarma. Během těchto kol je možné vyhrát další zatočení zdarma, které se automaticky připočítají k těm aktuálním. Zatočení zdarma se hrají se stejnou sázkou, s jakou se hrálo kolo, které je aktivovalo. Všechny výhry se násobí 3-krát.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Net Entertainment

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím