Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams


Hodnocení od Grisio VIP Club Net Entertainment
Online hra Mega Fortune Dreams zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.

A je tu pokračování legendy, výherní automat předurčený stát se jednou z nejhranějších her. Po obrovském úspěchu a stále velké popularitě automatu Mega Fortune, představila společnost Net Entertainment jeho vylepšenou verzi – Mega Fortune Dreams.

Vylepšením neprošla jen grafika a zvuk, ale i samotné zpracování hry. Přibyly některé nové funkce a snížil se počet výherních linií. Mega Fortune Dreams™ je 5 válcový video automat s 20 výherními liniemi. Palmy jako Wild symbol nahrazují všechny ostatní symboly. Když se zobrazí tři, aktivují jedno znovuotočení válců (re-spin), přičemž Wild symboly zůstávají na svém místě. Hra nabízí otočení zdarma (Free Spins) s násobením výhry a bonusovou hru, ve které si můžete vytočit vysoké výhry i fantastický jackpot. Pro ty, kteří se při hře ženou hlavně za bonusovými koly, nechybí funkce AUTOPLAY. Podrobný popis hry a recenzi najdete i na stránce casinosearch.eu – recenze automatu Mega Fortune Dreams.

Nikdo nedokáže přesně odpovědět, v čem spočívala obrovská popularita původní verze. Pravděpodobně je to obrovským jackpotem, který se většinou pohybuje v milionech eur. A to už je suma, která plní i ty největší sny. Věříme, že nová verze uchvátí hráče ještě víc.

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Net Entertainment

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím