Dracula
Online hra Dracula zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná.
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (widescreen)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 4 řady, 40 výherních linií (pevných)
Výhernost 96,6%
Minimální sázka 0,20€
Maximální sázka 200€
Vlastnosti hry Zatočení zdarma, Žolík, Stacked Wilds, Stacked Symbols, Bat feature

Máme rádi propracované hry a Dracula mezi takové jednoznačně patří. Stojí za ní švédský gigant NetEnt a je to vidět na první pohled. Hra má velmi profesionální audiovizuální stránku, a pokud si při hraní potrpíte na efekty, máte se na co těšit. NetEnt se při vývoji hry inspiroval klasickým filmem o upírském pánovi z roku 1931 a dokonce zakoupil od Universal Pictures všechna potřebná autorská práva.

Samotný Dracula je klasický videoautomat s 5 válci, 4 řádky a 40 výplatními liniemi. Samozřejmostí je režim Free Spins, konkrétně 10 kol. Také vás čekají Wild symboly, pokročilé symboly Stacked Wilds a speciální funkce Netopýr.

Symbol Wild můžete hrát pouze v hlavní hře, na válcích 2 a 4. Pokud trefíte na 2. válci kompletní symbol Draculu (zabere 3 pole na válci) a zároveň na 4. válci symbol Dámy, spustí se bonusová hra Free spins a získáte 10 volných zatočení. Pokud se probojujete do bonusových free spins, Wild symbol se změní na Stacked Wild symbol, který má stejnou funkci jako Wild ale nahradí až 3 pole na prostředním válci.

Speciální funkce Netopýr se aktivuje náhodně během hry, vždy však pouze jednou za roztočení. Pokud se funkce Netopýr spustí, na roztočené válce si posedají netopýři. Vytvoří tak horní vrstvu na válci. Symboly, kde si netopýři sednou, se změní v jeden stejný, aktivovaný symbol. V hlavní hře může létat 4 až 12 netopýrů ve free spinech až 20.

Ovládání hry je velmi jednoduché a intuitivní, problémy nebudou mít ani začátečníci. Draculu si zahrajete ve všech dobrých kasinech a na začátku si ho můžete vyzkoušet u nás ve hře zdarma.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Net Entertainment

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím