Crazy fruits

Crazy fruits


Hodnocení od Grisio VIP Club Kajot
Typ hry Online výherní automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 5 výherních linií (vyhodnocují se zleva i zprava)
Minimální sázka 0,10 €
Maximální sázka 10 €
Další vlastnosti hry žolík, multižolík (násobitel výher), bonusová hra (Free spins), gambling

Ovocné automaty jsou fenomén, který se těžko vysvětluje, ale o to snáz se mu propadá. Napříč tomu, že se poskytovatelé online automatových her neustále předhánějí v inovacích a přinášejí na přeplněný trh stále nové a funkcemi nabitější hry, klasické automaty s ovocnou tématikou si bez větších problémů drží své místo na výsluní. Důkazem je online automat Crazy Fruits, který má na svědomí Kajot.

Legenda klasických automatů od Kajotu

Na první pohled vypadají Crazy Fruits nenápadně. Nic nenaznačuje, že hráč právě hraje jeden z nejpopulárnějších výherních automatů v online prostoru. Vidíte klasické symboly, které dobře znáte z heren i jiných her v online kasinech. Jenže stačí začít hrát a za chvíli už se přistihnete, že si s pobaveným úsměvem vychutnáváte skvělou zábavu s padajícím bláznivým ovocem. Snad jen ty zvuky mohly být méně otravné, hlavně joker je lahůdka. Po pěti minutách jsme je vypnuli...

Crazy Fruits jsou v podstatě klasický 5 válcový automat, který vám však život osladí fantastickými výhrami. Výherních linií je sice pouze 5, ale to hra pouze klame tělem, vyhodnocují se totiž z obou stran. Příjemným zpestřením je, že během hry vám může klasický žolík ve středním válci nahradit ostatní symboly ve výherních liniích. Na druhém a čtvrtém válci vám zase pomůže multižolík. Ten nahradí nejen jiné symboly, ale zároveň zdvojnásobí vaše výhry!

Bonusová hra Crazy Fruits

Do bonusové hry se dostanete právě tehdy, když už se zmiňovaný žolík objeví uprostřed, prostřední linie. Tehdy se celý střední válec změní na symboly žolíka a hráč získá 5 Freespins.

Samozřejmě po každé vyhrané hře můžete hrát o štěstí (tipujete červenou / černou barvu). V několika kolech po sobě si můžete výhru znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tu modrý symbol, který funguje jako zajištění. Když se objeví, máte garantovanou aktuální sumu výhry, kterou už nemůžete v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

Hrajte Crazy Fruits zdarma

Možná nyní ani vy nevěříte tomu, že by vás mohl bavit ovocný automat a že jste recenzi na něj dočetli vlastně až do konce. Ale toto bláznivé ovoce má svoje kouzlo a je velmi snadné mu propadnout. Zkuste ho i vy a zahrajte si Crazy Fruits zdarma bez registrace, například tady u nás na automatyonline.cz. Případně, pokud se vám nechce hrát, prohlédněte si video recenzi, kterou jsme pro vás připravili.

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Kajot

Vyzkoušejte novinky a oblíbené online výherní automaty zdarma
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Gladiator Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Blood Suckers™ Video automat Net Entertainment Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Frankie Dettori’s Magic Seven Video automat Playtech Hraj
Gonzo’s Quest Video automat Net Entertainment Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherní automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím