Výherní automaty v módu multiplayer

Výherní automaty v módu multiplayer

2014-10-26 10:41:19 -

Možná budete oponovat, že už dříve nabízela kasina pravidelné turnaje při hraní automatů. Multiplayer režim však nemá s turnaji nic společného. Turnaje nespojovaly hráče v tom pravém slova smyslu. V turnajích hráli hráči proti sobě a jen ten nejlepší z nich si odnesl výhru.

Inspirací byli možná týmové multiplayer hry na internetu (například World of Tanks), kde skupina hráčův hrála a spolupracovala pro dosažení společného cíle. Na stejném principu fungují i multiplayer výherní automaty. Hráč má možnost vytvořit si virtuální místnost, do které pozve své přátele a další spoluhráče. Hráči v jedné virtuální místnosti hrají stejný multiplayer automat. Kromě možnosti chatování mezi sebou se podílejí na dosažení cíle – na pokoření jackpotu či velké výhry v bonusových kolech. Když se jednomu z nich podaří získat zatočení zdarma, získávají je automaticky všichni hráči v místnosti. Když se jednomu z nich podaří odemknout bonusovou hru, odemkne se automaticky všem ostatních hráčům v místnosti.

Tento typ her vedle zábavy vytváří a udržuje vztahy mezi hráči. Proto se těmto online automatům říká i komunitní automaty. Nejznámějšími multiplayer automaty jsou automaty od společnosti Microgaming, které si můžete zahrát i v kasinu betway:

  • Multiplayer Playboy Slot
  • Wheel of Wealth
  • Isis Multiplayer
Vyzkoušejte oblíbené hry zdarma
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Blood Suckers™ Video automat Net Entertainment Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím